میزهای شطرنج

ميزهاى شطرنج میزهایی هستند که به صورت استاندارد برای بازی شطرنج طراحی و ساخته می شوند. اکثر این میزها از چوب گردو ساخته شده و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد. برخی از این میزها به صورت چند عملکردی طراحی شده به نحوی که می توان برای بازی های دیگر نیز (تخته نرد) از آن ها استفاده نمود. در ادامه به توضیح و نمایش برخی از این میزها می پردازیم.

میز شطرنج

كد CCGT01

اين ميز زيبا از چوب درخت گردو و همچنین چوب راش قابل ساخت میباشد و صفحه روى آن به صورت منحصر به فردى براى بازى شطرنج طراحى شده است و قابلیت اینکه در زیر آن میز تخته نرد طراحی شود را نیز دارا می باشد. اين ميز داراى يك كشوى مجزا براى نگه داشتن قطعات شطرنج مى باشد. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ٥٢، ٥٢، ٦٥ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر و ابعاد كشوى آن عبارت است از؛ ٣٣، ٢٧، ٧  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میز شطرنج

كد CCGT02

برخوردار بودن از پايه منحصر به فرد چوبى، كشوى ذخيره سازى و ابعاد مختص شطرنج برخى از مشخصات اين ميز بوده و ابعاد آن عبارت است از؛ ٧٠، ٧٠، ٧٨  (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر. 

میز شطرنج

كد CCGT03

اين سِت مبلمان مخصوص ورزش شطرنج بوده و شامل دو صندلى و. يك ميز چوبى مى باشد. براى ساخت صندلى ها از چوب و چرم مصنوعى استفاده شده و بسيار نرم و راحت، به منظور نشستن براى ساعات طولانى، طراحى شده است. ميز آن تمام چوب بوده و ابعاد آن عبارت است از؛ ٧٠، ٧٠، ٧٨ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میز شطرنج

كد CCGT04

با اين ميز شما قادر خواهيد بود تا چند بازى متنوع را در كنارِ اعضاى خانواده تان انجام دهيد. ميز مخصوص تخته نرد زير صفحه اصلى ميز تعبيه شده است. صفحه اصلى كه قابليت جا به جايى دارد، از يك طرف مخصوص بازى شطرنج و از طرفى ديگر براى ورق بازى طراحى شده است. اين ميز داراى چهار جا ليوانى بوده و ابعاد آن عبارت است از؛ ٩٠، ٩٠، ٧٦ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میز شطرنج

كد CCGT05

اين ميز از طراحى منحصر به فردى برخوردار بوده و صفحه روى آن و پايه آن، هر دو داراى سطح مقطع دايره اى شكل مى باشند. همچنين با دارا بودن كشوهاى متعدد، فضاى ذخيره سازى مناسبى را در اختيار شما قرار خواهد داد. قطر اين ميز ١٠٠ و ارتفاع آن از سطح زمين ٩٠ سانتيمتر مى باشد. 

میز شطرنج

كد CCGT06

يك نمونه ديگر از ميزهايى است كه براى استفاده چند منظوره طراحى شده است. صفحه روى ميز متحرك بوده تا بتوان از صفحه زير آن نيز براى بازى تخته نرد استفاده نمود. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ٨٠، ٨٠، ٧٧ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

میز شطرنج

كد CCGT07

در اينجا شاهد يك ميز شطرنج دست ساز مى باشيد كه به تعداد محدودى از آن در حال حاضر ساخته شده است. اين ميز از چوب و با كيفيت بسيار بالايى ساخته مى شود و منعكس كننده عملكرد و زيبايى آن است. پايه هاى آن از چوب بلوط و صفحه روى آن از چوب گردو ساخته شده است. ابعاد اين ميز قابل سفارش بوده و به انتخاب مشترى ساخته خواهد شد. 

میز شطرنج

كد CCGT08

طراحى اين ميز به سبك كلاسيك انجام شده و داراى كشوهاى مخصوص قرار دادن ليوان و فضاى ذخيره سازى مهره هاى شطرنج مى باشد. همان طور كه در عكس ها مشاهده مى كنيد، با برداشتن صفحه شطرنج روى آن، امكان بازى تخته نرد نيز ميسر مى شود. ابعاد اين ميز عبارت است از؛ ٨٣، ٨٤، ٧٦ (طول، عرض، ارتفاع) به سانتيمتر.

موضوعات مشابه
پروژه های ایتاران
محصولات
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای

Call Now

WhatsApp WhatsApp us