طراحى روف گاردن ها

 

تصور كنيد كه در يك فضاى باز و لوكس در يك مبلمان راحت نشسته ايد و به مناظر جذاب شهر، آسمان خراش ها و كوه ها نگاه مى كنيد. اين دقيقاً همان مكانى است كه در اينجا به وصف آن مى پردازيم. 

كد RGD01

طراحى روف گاردن

يكى از استفاده هايى كه مى توانيد از روف گاردن داشته باشيد، استفاده از اين فضا به عنوان فضاى غذاخورى مى باشد. با انتخاب يك مبلمان مناسب براى فضاهاى بيرونى از ميل كردن وعده غذايى خود در محيط باز و طبيعت شگفت انگيز بيرون لذت ببريد. 

كد RGD02

طراحى روف گاردن

فرآموش نكنيد كه نورپردازى يكى از مهمترين عواملى است كه باعث جذابيت و خلق محيطى مطلوب به خصوص در شب مى باشد. بنابراين از انواع نورپردازى هاى مدرن و امروزى و متنوع در اين فضا بهره ببريد. 

كد RGD03

طراحى روف گاردن

در اينجا شاهد يك طراحى مدرن مى باشيد. همان طور كه در عكس مشاهده مى كنيد، از تركيب چوب، سنگ و گياه يك محيط بسيار مطلوب به دور از استرس ها و شلوغى شهر پديد آمده و با نورپردازى مناسب به يك روف گاردن ايده آل تبديل شده است.

كد RGD04

طراحى روف گاردن

گياهان مورد استفاده در فضاهاى روف گاردن معمولاً گياهانى با ريشه هاى كم عمق هستند كه مى توانند در خاك محدود رشد كنند. در اينجا طبيعت به بهترين شكل خود حضور پيدا كرده است. از جنس طبيعى چوب گرفته كه براى كفپوش ها و نيمكت ها استفاده شده تا گياهان انبوه و سنگ ريزه ها. نورپردازى در سه حالت تعبيه شده كه عبارت است از نورپردازى در كف، نورپردازى مخصوص روشن كردن گياهان و روشنايى روى ميز ها. 

كد RGD05

طراحى روف گاردن

يك نمونه از روف گاردن هاى مدرن و شيك مى باشد. حصارهاى چوبى باعث پديد آمدن محيطى نيمه خصوصى مى شود و ديد همسايگان را به داخل محدود مى كند. از سِت مبلمان هاى مختلف در اين فضا استفاده شده تا قابل استفاده در ساعات مختلف روز و مناسبت هاى مختلف باشد. 

كد RGD06

طراحى روف گاردن

در اينجا با استفاده از يك پرگولا و يا سايبان چوبى كه قابليت پوشيده شدن را با پارچه دارا مى باشد، يك محيط خصوصى، دنج و آرام در فضاى باز پديد آمده است. 

كد RGD07

طراحى روف گاردن

با انتخاب مبلمان هاى راحت نظير تختى كه در عكس فوق مشاهده مى كنيد، اين مكان را به محلى براى آرامش و استراحت روزانه خود تبديل كنيد. 

كد RGD08

طراحى روف گاردن

در بسيارى از روف گاردن ها بايد امكاناتى را براى مسقف كردن محدوده اى از آن در نظر گرفت. همان طور كه در عكس ديده مى شود در اينجا از يك پارچه برزنتى براى مسقف كردن محل نشستن استفاده شده است. 

كد RGD09

طراحى روف گاردن

از يك سازه فلزى با سقف هاى شيشه اى براى مسقف كردن اين فضا استفاده شده است. تركيب فلاورباكس هاى چوبى، كفپوش هاى چوبى و تايل هاى سراميكى همگى محيطى مدرن، مطلوب و چشم نواز را به وجود آورده اند. 

كد RGD10

طراحى روف گاردن

به هر اندازه كه فضا در اختيار داريد مى توانيد در طراحى و چيدمان اين فضا خلاق باشيد. در صورت نياز از سايبان و يا پرگولا استفاده نماييد و دقت كنيد كه انتخاب يك مبلمان راحت و زيبا در اين محيط بسيار مؤثر در جذاب تر بودن آن مى باشد.

كد RGD11

طراحى روف گاردن

در فضاهاى باريك سعى كنيد از مبلمان هاى كشيده و فلاورباكس هاى نوارى استفاده نماييد. با انتخاب گياهانى كه رشد عمودى خوبى دارند يك حصار بصرى سبز را براى خود پديد آوريد. 

كد RGD12

طراحى روف گاردن

نرده هاى كشيده فلزى، كفپوش هاى چوبى، فلاورباكس هاى ساخته شده از فايبرگلاس سفيد و گياهانى كه يك ديوار سبز را پديد آورده اند، برخى از مشخصات اين روف گاردن مى باشند. 

كد RGD13

طراحى روف گاردن

در اينجا شاهد يك روف گاردن طراحى شده به سبك سنتى مى باشيد. انتخاب مبلمان ها، فرش، چراغ هاى روشنايى همگى بر مبناى همين سبك صورت گرفته است. 

كد RGD14

طراحى روف گاردن

با كمترين امكانات نيز مى توان يك روف گاردن كوچك و دنج را به وجود اورد. تخته چوب هاى افقى به عنوان حصار به كار رفته و فضايى خصوصى را در محيطى باز پديد آورده اند. 

1    2     Next Page

انواع فلاورباکس های چوبی
موضوعات مشابه
پروژه های ایــتــاران
محصولات ایــتــاران
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای

Call Now

WhatsApp WhatsApp us