خانه / مبلمان / مبلمان فضای بیرونی / گلدان های چوبی

گلدان ها و فلاور باکس های چوبی

 
گلدان ها و فلاورباکس های چوبی

كد NWFB01

همان طور كه در عكس مشاهده مى كنيد، اين گلدان ها بسيار مناسب فضاى ورودى مى باشند. جنس اين گلدان ها از چوب بوده و با تزئينات قاب دار خود در سبك كلاسيك جاى مى گيرد. از اين گلدان ها هم براى فضاهاى داخلى و هم فضاهای خارجى مى توان استفاده نمود. ابعاد اين گلدان ها سفارشى بوده و بنا به درخواست شما مشتریان گرامی ساخته خواهند شد. 

گلدان ها و فلاورباکس های چوبی

كد NWFB02

اين فلاورباكس ها در سايزها و ابعاد مختلف قابل ساخت بوده و شما مى توانيد بنا به سليقه و فضاى موجود خود ارتفاع و ديگر ابعاد آن را تغيير دهيد. از چوب هاى مختلف روس، راش، كاج و تراورس براى ساخت اين گلدان ها استفاده مى شود. 

گلدان ها و فلاورباکس های چوبی

كد NWFB03

اين گلدان ها با شكل ايستاده خود مى توانند تعريف كننده فضاى ورودى باشند. علاوه بر آن شما با قرار دادن تعداد بيشترى از آن ها در يك فضاى باز و به ترتيب، مى توانيد يك راهروى ورودى را تعريف كنيد. از اين گلدان ها مى توان براى طراحى و تزئين باغ هاى مجالس و تشريفات، باغ هاى خانگى، ورودى رستوران ها و اماكن ادارى و در داخل فضاهاى مسكونى استفاده نمود. 

گلدان ها و فلاورباکس های چوبی

كد NWFB04

طراحى اين فلاورباكس منحصر به فرد بوده و از برش درختان براى ساخت آن استفاده شده است. فرم ظريف و دوست داشتنى اين گلدان، آن را به يكى از محبوب ترين فلاورباكس ها تبديل كرده است. 

گلدان ها و فلاورباکس های چوبی

كد NWFB05

اگر به دنبال يك فلاورباكس با ابعاد بزرگ براى كاشت درختچه هاى خود مى باشيد، اين گزينه بسيار مناسب شماست. در داخل اين گلدان ها آهن كشى شده و با ورق آهن گالوانیزه، عایق شده اند و همچنین، مجهز به لوله تخليه آب مى باشند. اين گلدان ها تماماً از چوب بوده و ابعاد آن ها بنا به درخواست مشترى قابل ساخت مى باشد. 

گلدان ها و فلاورباکس های چوبی
گلدان های چوبی

كد NWFB06

يكى از گلدان هاى طراحى شده به سبك كلاسيك بوده كه مناسب ورودى ها مى باشد. شما مى توانيد از اين فلاورباكس هم در فضاى داخلى و هم در فضاى خارجى استفاده نماييد. 

گلدان ها و فلاورباکس های چوبی

كد NWFB07

اين فلاورباكس ها در مقاطع دايره اى شكل طراحى شده و زير گلدان ها مجهز به چرخ بوده تا جا به جايى و حمل و نقل آن راحت تر صورت گيرد. اين گلدان هم مناسب فضاهاى داخلى و هم خارجى بوده و شما مى توانيد بر اساس فضايى كه داريد، سايز آن را مشخص كنيد. 

گلدان ها و فلاورباکس های چوبی

كد NWFB08

فرم ساده، زيبا و شكيل اين گلدانها بسيار جذاب مى باشد و شما مى توانيد از اين گلدان ها چه در فضاى داخلى و چه در فضاى خارجى استفاده نماييد. اگر از تعداد بيشترى از آن ها استفاده كنيد مى توانيد براى ورودى ها و تعريف مسير در باغ ها، آن ها را به كار ببريد. 

گلدان ها و فلاورباکس های چوبی

كد NWFB09

اين فلاورباكس ها در ارتفاع بيشترى نسبت به ساير گلدان ها ساخته مى شوند و بسيار مناسب كاشت درختچه هايى نظير كاج مى باشد. اين گلدان ها قابليت استفاده را در فضاهاى داخلى و خارجى دارا مى باشند و ابعاد آن به سفارش مشترى قابل ساخت مى باشد. 

گلدان ها و فلاورباکس های چوبی

كد NWFB10

يك نمونه ديگر از طرح گلدان هاى ايستاده كه بسيار مناسب براى فضاهاى ورودى است، مى باشد. جنس اين گلدان ها از چوب بوده و از رنگ سفيد براى پوشش روى ان استفاده شده است. 

گلدان ها و فلاورباکس های چوبی

كد NWFB11

طرح خاص اين گلدان ها، آن ها را از ديگر فلاورباكس ها متمايز مى كند. از اين گلدان ها هم در فضاى داخلى و هم در فضاى خارجى مى توان استفاده نمود و ابعاد آن قابل سفارش مى باشد. 

گلدان ها و فلاورباکس های چوبی

كد NWFB12

اين گلدان به شكل روستيك گونه طراحى شده و داراى طرحى زيبا و خاص مى باشد. از اين گلدان ها مى توانيد در فضاى داخلى و خارجى استفاده نماييد و بنا به ابعاد فضايى كه در اختيار داريد، سايز آن را سفارش دهيد. 

گلدان ها و فلاورباکس های چوبی

كد NWFB13

اين طرح نيز يك نمونه ديگر از گلدان هاى طرح كلاسيك بوده كه براى فضاهاى ورودى بسيار مناسب مى باشند. جنس اين كار از چوب بوده و مى توان آن را در رنگ هاى مختلف رنگ آميزى نمود. 

گلدان ها و فلاورباکس های چوبی

كد NWFB14

مقطع اين گلدان يك شش ضلعى مى باشد و تماماً از چوب ساخته شده است. از اين گلدان ها هم در فضاى داخلى و هم خارجى مى توان استفاده نمود و ابعاد آن قابل سفارش مى باشد. 

گلدان چوبی
گلدان چوبی

كد NWFB15

از چوب گردو برای ساخت این پایه های گلدان ها استفاده شده است. ابعاد پابه ها متغیر بوده و بسته به گلدان انتخابی تغییر خواهد کرد، لذا این اندازه ها به سفارش مشتری ساخته خواهند شد.

گلدان چوبی
گلدان چوبی

كد NWFB16

این گلدان مناسب استفاده در محیط های داخلی بوده و از چوب بلوط با مقطع دایره ای ساخته شده است. شما می توانید قطر گلدان را به انتخاب خود تغییر داده تا گلدانی مناسب فضای خود داشته باشید.

گلدان چوبی
NWFB17-2
گلدان چوبی
گلدان چوبی

كد NWFB17

این پایه چوبی همانند یک مجسمه طراحی شده و گلدان سرامیکی را در بر می گیرد. از چوب گردو برای ساخت این پایه استفاده شده و ابعاد آن قابل سفارش می باشد.

Previous Page    1    2    3    4    Next Page

موضوعات مشابه
پروژه های ایــتــاران
محصولات ایــتــاران
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای

Call Now

WhatsApp WhatsApp us