ایــتـاران

ایده های طراحی و چیدمان فضـاى غذاخورى

اتاق نهارخورى يك فضاى كاملاً كاربردى است، جايى كه ما در آن غذا خورده، تفريح كرده و گاهاً حتى در آن نیز كار ميكنيم. هنگام طراحى اين فضا در مورد چگونگى استفاده از آن فكر كنيد. به هر سبكى علاقه مند باشيد و هر اندازه فضا و بودجه به اين قسمت از خانه تان اختصاص داده باشيد، طراحان ايــتــاران قادراند به شما براى دستيابى به طرح ايده آل تان يارى دهند. 

ايده هايى براى فضاهاى غذاخورى كوچك جهت دستيابى به بالاترين بهره ورى و لذت از اين فضا 

اجازه ندهيد كمبود فضا مانع رسيدن شما به طرح رويايى تان شود. در زير مجموعه اى از راهنمايى ها، ترفندها مشاوره هاى متخصصان را كه به آن نياز داريد را جمع آورى كرده ايم. 

فضاهای غذاخوری مدرن

طراحى و دكور فضاى غذاخورى به سبك مدرن تلفيقى از سادگى و راحتى در يك فضاى روشن مى باشد. ميزهاى غذاخورى راحت ، صندلى ها، اِلمان هاى نورپردازى، مبلمان ها و كفپوش ها همگى در تطابق با همين سبك طراحى و انتخاب مى شوند.

فضاهای غذاخوری مینیمال

مينيماليسم يك جريان و رويكردى محسوب مى شود كه هدف آن دستيابى به يك فضاى غنى در عين سادگى مى باشد. يك فضاى غذاخورى مينيمال اجازه مى دهد تا تمركز بر روى غذا و فرآيند غذاخوردن و آشاميدن حفظ شود. در زير به معرفى ١٠ ايده براى دستيابى به يك فضاى غذاخورى مينيمال مى پردازيم تا به راحتى از آن ها الهام گرفته و در طرح ها و فضاهاى خود استفاده كنيد. 

فضاهاى غذاخورى روستيك 

آيا مى خواهيد فضاى غذاخورى شما منعكس كننده يك محيط زيست پايدار و ارگانيك باشد؟ آيا مى خواهيد محيط بيرون را به درون خانه خود بياوريد؟ در اين صورت از سبك روستيك براى طراحى فضاى خود استفاده كنيد.

فضاهاى غذاخورى کلاسیک

طراحى داخلى به سبك كلاسيك بر اساس نظم، تعادل و هماهنگى صورت مى گيرد. بر خلاف طراحى مدرن، در سبك كلاسيك از عناصر سنتى و نقاط كانونى در طرح استفاده مى شود. استفاده از مبلمان هايى با تزئينات، فرش هاى اصيل، لوسترها و چراغ ديوارى هايى با جزئيات از مشخصات اين سبك مى باشد. 

Call Now

WhatsApp WhatsApp us