طراحى تراس ها و بالكن هاى كوچك

ايده هاى تزئين بالكن و تراس ها بسيار متعدد هستند و شما مى توانيد از آن ها بهره مند شويد. اين ايده ها در عين سادگى، فوق العاده جالب نيز مى باشند. در بسيارى از خانه ها، تراس ها و بالكن ها به عنوان فضايى اضافى و بدون كاربرد به حال خود رها شده اند، در حالى كه با برخى تغييرات ساده مى توان از اين فضاها نهايت استفاده را داشت. در اينجا به بررسى و نمايش برخى از اين ايده ها مى پردازيم. 

كد TDI01

تراس ها و بالکن ها

توجه كنيد كه استفاده از گياهان و يك تنه درخت به چه اندازه مى تواند ظاهر بالكن شما را زيبا كند. شما مى توانيد از گياهان مختلف در سطوح مختلف بالكن خود استفاده كنيد. 

كد TDI02

تراس ها و بالکن ها

با بهره گيرى از لامپ هاى رشته اى مى توانيد به جذابيت تراس خود، خصوصاٌ در شب بيافزاييد. 

كد TDI03

تراس ها و بالکن ها

از مبلمان هاى كوچك ولى جذاب در فضاى تراس خود استفاده نماييد. با آويختن گلدان ها بر روى نرده ها از اين فضا به بهترین شکل بهره ببرید. 

كد TDI04

تراس ها و بالکن ها

كفپوش ها و نرده هاى چوبى فضايى گرم و دلنشين را در بالكن شما پديد مى آورند. در اين فضا با انداختن يك فرش يا موكت مى توانيد براى نشستن از آن استفاده نماييد. 

كد TDI05

تراس ها و بالکن ها

اين تراس با الهام از سبك ژاپنى طراحى شده است و به همين دليل در كف آن از تركيب سنگ هاى رودخانه اى و كفپوش هاى چوبى استفاده شده است. با قرار دادن يك تاب جذابيت آن چندين برابر شده است. 

كد TDI06

تراس ها و بالکن ها

با مواد ارزان و ساده مى توانيد دكورهايى زيبا و كاربردى را براى تراس خود به وجود آوريد. همانند عكسى كه مشاهده مى كنيد با ميله هاى فلزى يك قفسه براى نگهدارى مجله ساخته شده است. 

كد TDI07

تراس ها و بالکن ها

با صفحات چوبى جاگلدانى هاى طبقه اى ساخته و بر روى ديوار بالكن نصب شده است. اين كار به شما اجازه مى دهد تا تعداد زيادى گلدان را در فضاى ايوان خود جاى دهيد. 

كد TDI08

تراس ها و بالکن ها

از ايده هاى نو و متنوع براى تزئين تراس خود استفاده كنيد. در اين عكس كوسن ها به سادگى از يك ميله فلزى اويزان شده اند و تكيه گاهى راحت را پديد آورده اند. 

كد TDI09

تراس ها و بالکن ها

از تركيب چوب و گياهان سبز فضايى زيبا و چشم انداز پديد آمده است. گلدان ها به صورت عمودى و طبقاتى در فضاى ديوار جاى گرفته اند تا در استفاده از فضا صرفه جويى شود. 

كد TDI10

تراس ها و بالکن ها

در اينجا از دكور سفيد و كفپوش هاى چوبى استفاده شده كه در تركيب با فرش و كوسن هاى طوسى، فضايى جذاب و ساده را خلق كرده است. 

1    2     Next Page

موضوعات مشابه
پروژه های ایــتــاران
محصولات ایــتــاران
ارسال محصول و قبول پروژه های طراحی و اجرا در شهرها و کشورهای

Call Now

WhatsApp WhatsApp us